Valixhe e vogël, Parfois

10490L

SKU: 197568_BK

Valixhe e vogël najloni, me disa ndarje dhe xhepa për super organizim.

s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe e vogël najloni, me disa ndarje dhe xhepa për super organizim. Me 4 rrota që lëvizin në 360 gradë. Përmasat: 35x58x24cm.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë