Valixhe S Carpisa

8820L

SKU: VA82690SC00

Valixhe kanavacë me print

20X33X50
E zeze
jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Valixhe me stil sportiv prej kanavace me print përpara, me ngushtues anësorë, dy rrota dhe dy mbajtëse. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

20X33X50, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE, JESHILE, PORTOKALLI

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

BAZIKE

Përzgjidhni gjininë

UNISEX