Valixhe L nga linja POP, Carpisa

21000L

SKU: VAA5230L942

Valixhe e madhe nga linja POP, e dizenjuar nga Jeremy Scott, dizajn me printe me aeroplana

Blu
l
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Valixhe e madhe nga linja POP, e dizenjuar nga Jeremy Scott, dizajn me printe me aeroplana dhe mbyllje me zinxhir. Me përmasa 48x77x31cm.

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit

Përzgjidh masën

Sipas masës