Valixhe M Aquastop, Carpisa

15400L

SKU: VA97590M941

Valixhe me madhësi mestare e linjë Aquastop, e papërshkrueshme nga uji, me 10 vite garanci dhe mbyllje me zinxhir

Blu
Blu e errët
E verdhë
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe me madhësi mestare e linjë Aquastop, e papërshkrueshme nga uji, me 10 vite garanci dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 24x39x58cm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,