Valixhe M Carpisa

15400L

SKU: VA88140MC00

Valixhe M rezistente ndaj gërvishtjeve, me 4 rrota dhe tërheqës

27X41X59
E akullt
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe me forma gjashtëkëndore të jashtme, rezistente ndaj gërvishtjeve, me 4 rrota, tërheqëse që fshihet, mundësi për mbajtje horizontalisht ose vertikalisht, mbyllje me zinxhir dhe sigurues TSA. 70% Polikarbonat, 30% Abs

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit