Valixhe M nga linja Gotech, Carpisa

18200L

SKU: VAA8580M942

Valixhe e mesme nga linja Go Tech me 4 rrota

Blu
E verdhë
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe e mesme nga linja Go Tech me 4 rrota, mbyllje me zinxhir me sistem sigurie dhe me material ultra rezistent, me përmasa 27x41x60cm. 80% ABS 20% Polikarbonat80% ABS, 20 Polikarbonat

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë

, ,