Valixhe S Carpisa

10780L

SKU: VA77700SC00

Valixhe e vogël me efekt satin

19X36X46
E zeze
jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Valixhe e vogël me dizajn origjinal, me një print në pjesën e parme, me mbajtëse në gjatësi dhe gjerësi dhe me 4 rrota. 70% Abs, 30% Polikarbonat

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

19X36X46, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE, JESHILE, PORTOKALLI

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

BAZIKE

Përzgjidhni gjininë

UNISEX