Valixhe me printe shumëngjyrëshe Parfois

10490L

SKU: 177057

Valixhe me 4 rrota dhe mbyllje me PIN sigurues

s
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe me 4 rrota, me tërheqëse dhe doreza për mbajtje vertikalisht ose horizontalisht, mbyllje me zinxhir dhe sigurues PIN, dizajn me printe të vogla shumëngjyrëshe. 90% ABS, 10% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë