Valixhe S Carpisa

9800L

SKU: VA83600SC00

Valixhe e vogël me xhep të jashtëm

19X34X48
blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Valixhe e vogël e strukturar si kornizë, me një xhep të jashtëm dhe xhepa të brendshëm, me 4 rrota. 100% PET

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

19X34X48, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

BAZIKE

Përzgjidhni gjininë

UNISEX