Valixhe S – Carpisa

5880L

SKU: VA84120SC00

Valixhe S

s
blu
Bojeqielli
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Valixhe madhesi e vogel e linjes Locking e perbere mga pelhure rezistente, me nje xhep perpara dhe ne pjesen anesore me hapesira te organizuara per dokumente udhetimi.E pajisur me doreze te siperme. E lehtë për t’u transportuar pasi është e pajisur me 4 rrota, 2 prej të cilave kanë një sistem bllokimi, ndërsa siguria garantohet nga unaza anti-rrëshqitëse. Me hapesire te brendshme me ndares , rripa elastike per rroba dhe xhepa per te organizuara veshjet dhe sendet tuaja personale. Me nje pamje te gjalle, zinxhir dhe logo , e pershtatshme per te gjitha moshat.100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë