Valixhe e vogël nga linja Go Slight, Carpisa

7840L

SKU: VA90600SC00

Valixhja e dorës nga linja Go Slight nga Carpisa është një model gjysmë i ngurtë me ngjyrë të fortë me një zinxhir me ngjyra të kundërta. Kjo karrocë është bërë me një qasje eko-qëndrueshme: si guaska ashtu edhe veshja e brendshme janë prej RPET.

Blu
Bojeqielli
E kuqe
E zeze
Gri
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhja përmban 4 rrota, kyçje tsa, dorezë në pjesën e sipërme të modelit, sistem karroce teleskopik dhe xhep përpara me zinxhir për të ruajtur lehtësisht gjërat e nevojshme të udhëtimit ose sende më të vogla dhe të përdorura shpesh që do të dëshironi t’i mbani gjithmonë pranë gjatë kursit. e udhëtimeve tuaja. Brendësia është e pajisur me shirita elastikë shumë praktik, ndarës me zinxhir dhe xhepa të përshtatshëm për objektet. Me përmasa 20x35x47cm. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas gjinisë

,

Sipas sezonit