Valixhe S, Carpisa

11200L

SKU: VAA6160S942

Valixhe e vogël e linjës Daily Go Boarding, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir

E zeze
Jeshile
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe e vogël e linjës Daily Go Boarding, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 19x42x34cm. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,