Valixhe S Easy Revolution, Carpisa

SKU: VA84190SC00

Vallixhe me madhësi të vogël e linjës Easy Revolution, e pajisur me 4 rrota dhe me një sistem sigurie, mbyllje me zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Vallixhe me madhësi të vogël e linjës Easy Revolution, e pajisur me 4 rrota dhe me një sistem sigurie, mbyllje me zinxhir, me përmasa 21x35x48cm. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,