Valixhe S nga linja ALFA GO,CARPISA

14000L

SKU: VAA5390S942

Thellësia (cm): 23
Gjatësia (cm): 49
Gjerësia (cm): 33

E zeze
Gri
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

E bërë nga pëlhurë 100% e ricikluar R-PET, e ardhur nga shishe plastike të ricikluara, por me strukturë të butë, karakterizohet nga një dizajn thelbësor dhe detaje në ngjyra të kundërta. Karrocë e pajisur me 2 rrota me këmbë qëndrueshmërie dhe sistem karroce teleskopik për transport të lehtë. Model i gjerë, i organizuar brenda me xhepa, rripa dhe ndarës në të dy ndarjet e brendshme. Bagazhi është i pajisur me CARPISA QR-GO®: sistem i ri komunikimi dhe akses në shërbime të ndryshme, i përdorshëm në mënyrë të thjeshtë dhe të menjëhershme. Një çantë karroce për të udhëtuar në mënyrë praktike, pa sakrifikuar stilin.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,