Valixhe S nga linja POP, Carpisa

SKU: VAA5230S942

Valixhe e vogël nga linja POP, e dizenjuar nga Jeremy Scott, dizajn me printe me aeroplana

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Valixhe e vogël nga linja POP, e dizenjuar nga Jeremy Scott, dizajn me printe me aeroplana dhe mbyllje me zinxhir. Me përmasa 36x55x23cm.

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas ngjyrës

Sipas gjinisë

,

Sipas sezonit

Përzgjidh masën

Sipas masës