Varëse çelësash arush Parfois

SKU: 124672

Varëse çelësash arushi me rrip metalik në mes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse çelësash arushi me rrip metalik në mes me material me thurje ,Përbërje: 40%Poliuretan 60%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit