Varëse çelësash Carpisa

550L

SKU: AKA11515541

Varëse çelësash me një byrzylyk të varur i cili mund të hiqet

0X4X18
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Varëse çelësash me një byrzylyk të varur dhe me gërmën “S”80% Metal 20% Xham

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë