Varëse çelësash me lule Parfois

1490L

SKU: 182347

Varëse çelësash me lule metalike dhe me shkëlqim

Prerje unike
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Varëse çelësash me lule metalike dhe me shkëlqim me gurë ,Përbërje: 10%Hekur 70% Zamakë 20% Qelq

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, Prerje unike

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA