Varëse çelësash Parfois

SKU: 182251

Varëse çelësash me një yll të varur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Varëse çelësash me një yll dhe dy pllakëza të gdhendura të varura. Përbërje: 5%Smalt 10%Hekur 85%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë