Varëse çeliku me perlë nga ujrat e ëmbël, Parfois

3790L

SKU: 199104_HM

Varëse çeliku me perlë nga ujrat e ëmbël, dhe rruaza shumëngjyrëshe.

U
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse çeliku me perlë nga ujrat e ëmbël, dhe rruaza shumëngjyrëshe.10% Perlë, 10% Guaskë, 20% Qeramikë, 20% Qelq, 20% Çelik, 20% Gur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë