Varëse chocker me gurë, Nanedanten, ALDO

4990L

SKU: 13638116

Varëse chocker me gurë të bardhë dhe jeshil.

Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse chocker me gurë të bardhë dhe jeshil. 80% Zirkon,20% Tunxh

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë