Varëse e dyfishtë zinxhir Parfois

1990L

SKU: 185519

Varëse e dyfishtë me pjesë të varura

ONE SIZE
Metalike shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Varëse e dyfishtë njëra me lidhje zinxhir me një sy të varur dhe tjetra e hollë me një dorë të varur. 60%Hekur 30%Zink 10%Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, ONE SIZE

Color Filter

SHUMENGJYRESHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA