Varëse e gjatë me detaje gurësh Parfois

SKU: 183704

Varëse e gjatë me dy tonalitete dhe me një nyjë të lidhur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse e gjatë me dy tonalitete dhe me detaje gurësh kristal, me një nyjë të lidhur që formon thekë në mes. 40% Hekur, 30% Bakër, 30% Xham kristal

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë