Varëse e gjatë me gjarpër, Johnathin, ALDO

2400L

SKU: 13638118

Varëse e gjatë me gjarpër e gurë dhe thekë.

Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse e gjatë me gjarpër e gurë dhe thekë. 60% Çelik,25% Tunxh,10% Zink,5% Qelq

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë