Varëse e gjatë me pendan, Parfois

1990L

SKU: 206268_HM

Varëse e gjatë me pendan, gurë dhe thekë.

Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse e gjatë me pendan, gurë dhe thekë. 10%Gurë, 10%TPU, 20%Zink, 20%Tunxh, 20%Hekur, 20%Rezinë

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë