Varëse e gjatë Parfois

1490L

SKU: 183094

Varëse gjerdan me rrathë me shkëlqim dhe metal

Prerje unike
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Varëse gjerdan me rrathë me shkëlqim dhe metal me zinxhirë mesatar ,Përbërje: 30%Hekur 20%Zink 10%Qelq 40%Bronz

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, Prerje unike

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA