Varëse e gjatë, Parfois

2990L

SKU: 199024_HM

Varëse e gjatë me detaje rruazash shumëngjyrëshe

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse e gjatë me detaje rruazash shumëngjyrëshe dhe me një hënë të varur në mes. 10% Gurë 20% Enamel 70% Çelik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë