Varëse e gjatë, Parfois

SKU: 194013_BM

Varëse e gjatë me detaje gurësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse e gjatë me detaje gurësh dhe rrip me gjatësi të rregullueshme. 30% Hekur 70% Rezinë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë