Varëse e shkurtër, Parfois

SKU: 1444841SV

Varëse e shkurtër, në fomrë V.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse e shkurtër, në fomrë V.2%Hekur, 2%Zink, 96%Tunxh

Sipas markës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë