Varëse e shkurtër Parfois

1290L

SKU: 190281

Varëse e shkurtër me gjatësi të rregullueshme

U
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Varëse e shkurtër me gjatësi të rregullueshme dhe me një pllakë të vogël metalike të varur dhe një detaj ylli në mes më një gur kristali 90% Bronz, 8% Celik 2% Xham Kristali

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë