Varëse me 3 pjesë, Parfois

1990L

SKU: 194194_GD

Varëse me 3 pjesë më gjatësi të ndryshme

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse me 3 pjesë më gjatësi të ndryshme dhe detaje zbukuruese të varura në mes. 30% Zink 5% Xham 5% Hekur 60% Bronz

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë