Varëse me detaje gurësh Parfois

790L

SKU: 189658_HM

Varëse e shkurtër me gurë dhe perla

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse e shkurtër me detaje gurësh dhe perlash të varura. 15% Xham, 15% Hekur, 15% Gur, 55% Perlë15% Xham 15% Hekur 15% Gurw 55% Guaskw

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë