Varëse me detaje gurësh Parfois

SKU: 189658

Varëse e shkurtër me gurë dhe perla

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse e shkurtër me detaje gurësh dhe perlash të varura. 15% Xham, 15% Hekur, 15% Gur, 55% Perlë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë