Varëse me detaje rruazash, Parfois

3490L

SKU: 199072_HM

Varëse me detaje rruazash shumëngjyrëshe

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse me detaje rruazash shumëngjyrëshe dhe rrip me gjatësi të rregullueshme. 45% Xham 5% Perlë 50% Çelik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë