Varëse me madreperla dhe medaljon, Parfois

1990L

SKU: 209182_GD

Varëse me madreperla dhe medaljon.

Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse me madreperla dhe medaljon.30%Guaskë,30%TPU,40%Hekur

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë