Varëse me madreperla, Parfois

1990L

SKU: 209168_GD

Varëse me madreperla dhe charm në formë guaske.

Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse me madreperla dhe charm në formë guaske. 30%Hekur,30%Zink,40%Guaskë

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë