Varëse me medaljon, Parfois

1490L

SKU: 200864_HM

Varëse me medaljon dhe zinxhir të hollë.

MASE STANDARTE
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse me medaljon dhe zinxhir të hollë.10% Akrilik, 30% Hekur, 60% Tunxh

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë