Varëse me pendan hënë, Parfois

890L

SKU: 197944_OR

Varëse me pendan hënë dhe rruaza të vogla.

MASE STANDARTE
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse me pendan hënë dhe rruaza të vogla. 10%Smalt,10%Gur,80%Çelik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë