Varëse Okaidi

590L

SKU: 96718416

Varëse për vajza me rruaza shumëngjyrëshe

TU
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Varëse për vajza me rruaza shumëngjyrëshe dhe me një detaj metalik në formë ylli të varur në mes. 50% Akrilik 10% Metal 5% Poliestër 35% Dru

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë