Varëse, Parfois

1990L

SKU: 197626_GD

Varëse, gjysma me rrip zinxhiri dhe pjesa tjetër me detaje rruazash zbukuruese

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse, gjysma me rrip zinxhiri dhe pjesa tjetër me detaje rruazash zbukuruese, me një detaj rrethor të varur në mes. 10% Bronz 30% Guaskë 60% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë