Varëse, set 2 copë, Parfois

1592L

SKU: 197620_GD

2 varëse njëra e shkurtër dhe tjetra e gjatë

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 varëse njëra e shkurtër dhe tjetra e gjatë, me detaje guaskash zbukuruese. 10% Poliuretan 20% Guaskë 20% Gurë 205 Zink 30% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë