Vaskë e palosshme, OkBaby, Prenatal

SKU: 554686

Vaskë e palosshme me sistem të palosshëm, E pajisur me mbështetëse të qëndrueshme të rimbyllshme me pika kontakti që nuk rrëshqasin që garantojnë një nivel të shkëlqyer stabiliteti

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vaskë e palosshme me sistem të palosshëm, E pajisur me mbështetëse të qëndrueshme të rimbyllshme me pika kontakti që nuk rrëshqasin që garantojnë një nivel të shkëlqyer stabiliteti .Mosha e përdorimit: 0/12 muaj.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,