Vaskë për larjen e bebes, OkBaby, Prenatal

3290L

SKU: 535014

Pajisur me tre pika mbështetëse dhe me kapak për zbrazje më të shpejtë të ujit

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pajisur me tre pika mbështetëse dhe me kapak për zbrazje më të shpejtë të ujit, Termometër dixhital me kristal të lëngshëm i integruar me mikro kapsulë me tregues të nivelit maksimal të rekomanduar të ujit.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,