Vaskë për larjen e bebes, OkBaby, Prenatal

SKU: 531240

Pajisur me tre pika mbështetëse dhe me kapak për zbrazje më të shpejtë të ujit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pajisur me tre pika mbështetëse dhe me kapak për zbrazje më të shpejtë të ujit, Termometër dixhital me kristal të lëngshëm i integruar me mikro kapsulë me tregues të nivelit maksimal të rekomanduar të ujit.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,