Vaske per larjen e bebes – Prenatal ,OK BABY

6690L

SKU: 8008577448135

Vaske per larjen e bebes

2 stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Një vaskë dushi që përshtatet, me ulëse ergonomike!
• Projektuar të përdoret në dush ose jashtë tij, me përmasa maksimale të përgjithshme: 163 cm xh 41 cm xp 61 cm;
• E madhe dhe e bollshme me ulëse ergonomike me formë;
• E pajisur me tapë kullimi për zbrazje të shpejtë të ujit;
• Tregues për nivelin maksimal të rekomanduar të ujit;
• Përdoret nga 12 deri në 36 muaj (deri në 25 kg peshë).

Sipas markës

Sipas sezonit