Vathë, 2 palë, Parfois

1990L

SKU: 197815_SV

2 palë vathë me dizajne të ndryshme

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 palë vathë me dizajne të ndryshme dhe me detaje gurësh. 5% Xham Kristali 95% Çelik inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë