Vathë asimeterikë Mango

SKU: 17050159

Vathë të mbyllur metalikë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Vathë të mbyllur metalikë me sipërfaqe asimetrike. 90% Zink, 10% Çelik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë