Vathë asimetrikë Mango

SKU: 17050119

Vathë me dy pjesë të lidhura

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë asimetrikë me dy pjesë asimetrike të lidhura poshtë njëra-tjetrës. 95% Zink, 05% Çelik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë