Vathë Mango

SKU: 27040327

Vathë me detaje gurësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Vathë me detaje gurësh, dizajn i crregullt. 80% Zink 10% Xham 5% Plastikë 5% Celik inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë