Vathë me 2 pjesë Parfois

SKU: 145390

Vathë me 2 pjesë të ndashme rrathë të thjeshtë gold

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë me 2 pjesë të ndashme rrathë të thjeshtë gold me kapje nga pas ,Përbërje: 100%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit